Div 2

Day 1 Scores    
1.CUEA 45 Spartans 0
2.  Comras 19 Kiambu 0
3. SC.Pirates 14 Embu 17
4. Daystar 0 MMUST 5
5. Sailors 0 Nakuru KITI 31
6. TUM 22 Stormers 7
7. Stingers 12 Nothern Suburbs 12
8. Makueni 7 Webuye 0
9. CUEA 17 Kiambu 5
10. Comras 17 Spartans 0
11. SC Pirates 17 MMUST 0
12. Daystar 21 Embu 7
13. Sailors 12 Stomers 21
14. TUM 19 Nakuru KITI 0
15. Stingers 22 Webuye 5
16. Makueni 19 Nothern Suburbs 12
17. Spartans 0 Kiambu 28
18. Embu 0 MMUST 14
19. Nakuru KITI 5 Stormers 27
20. Nothern Suburbs 10 Webuye 14
21. CUEA 19 Comras 0
22. SC Pirates 10 Daystar 0
23. Sailors 0 TUM 27
24. Stingers 12 Makueni 12

Standings

POOL E P W D L PF PA GD P
TUM 3 3 0 0 68 7 +61 12
Stomers 3 2 0 1 55 39 +16 9
Nakuru Kiti 3 1 0 2 36 46 -10 5
Sailors 3 0 0 3 12 77 -65 3

 

POOL F P W D L PF PA GD P
Makueni 3 2 1 0 38 24 +14 10
Stingers 3 1 2 0 46 49 -3 8
Webuye 3 1 1 1 34 45 -7 7
N.Suburbs 3 1 1 1 19 39 -20 7

 

POOL G P W D L PF PA GD P
CUEA 3 3 0 0 81 5 +76 12
Comras 3 2 0 1 36 19 +17 9
Kiambu 3 1 0 2 33 36 -3 6
Spartans 3 0 0 3 0 90 -90 3

 

POOL H P W D L PF PA GD P
SC.Pirates 3 2 0 1 41 17 +24 9
MMUST 3 2 0 1 19 12 +2 9
Daystar 3 1 0 2 21 22 -1 6
Embu 3 1 0 2 24 49 -25 6

 

Day 2 Scores    
1.Challenge  1/4                         Kiambu 10 Nothern.S 15
2. Challenge 1/4                         Nakuru Kiti 10 Embu 25
3. Challenge  ¼                            Webuye 14 Spartans 0
4. Challenge ¼                             Daystar 14 Sailors 0
5. Cup  ¼                                       CUEA 15 Stingers 7
6. Cup  ¼                                      TUM 5 MMUST 15
7. Cup  ¼                                       Makueni 15 Comras 12
8. Cup  ¼                                       SC Pirates 17 Stormers 0
9. Challenge 13th Place Semi     Kiambu 30 Nakuru Kiti 5
10. Challenge 13th Place Semi   Spartans 14 Sailors 0
11. Challenge Semi                     Nothern.S 24 Embu 0
12. Challenge Semi                     Webuye 0 Daystar 5
13. Cup 5th Place Semi               Stingers 12 TUM 5
14. Cup 5th Place Semi               Comras 10 Stomers 5
15. Cup Semi                               CUEA 12 MMUST 17
16. Cup Semi                               Makueni 11 SC Pirates 0
17. Challenge 13th Place Final   Kiambu 34 Nakuru Kiti 0
18. Challenge  Final                     Northern.S 5 Daystar 12
19. Cup 5th Place  Final               Stingers 15 Comras 17
20. 3rd & 4th Play OFF                  CUEA 0 SC Pirates 14
21. Cup Final                                Makueni 15 MMUST 5
Facebook Comments